Шановні мешканці Очаківської громади!

Очаківська міська рада інформує, що 09.09.24 - 13.09.24 р. в пункті видачи гуманітарної допомоги буде проводитись видача продуктових наборів дітям віком 0-18 років, які мешкають в Очаківській міській територіальній громаді та дітям ВПО.

16:50 06.09.2024

Шановні мешканці Очаківської міської територіальної громади, працівники комунальних установ, спеціалізованих підрозділів та інші зацікавлені особи!

Агентство міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Нідерландів (VNG International) спільно з Очаківською міською радою реалізує Проект «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ». В рамках цього проекту громада бере участь у напрямі «Місцевий економічний розвиток та управління проектами», який передбачає надання технічної підтримки із оцінювання ділового середовища й системи управління, покращенні роботи із позабюджетними ресурсами, створенні методичних і презентаційних матеріалів для залучення інвестиційних та донорських коштів у проекти відновлення громади та на реалізацію бізнес-ініціатив. Ця підтримка має сприяти формуванню зваженої політики забезпечення основними публічними послугами та  місцевого економічного розвитку на основі ідентифікації та оцінювання реальних потреб і проблем.

10:11 05.09.2024

Навчально-інноваційний кластер 3 D "Діалог. Довіра. Добробут" набуває нових знань щодо апробації нового порядку проведення публічних консультацій у відповідності до нового Закону України "Про публічні консультації".

Дана робота проводиться в рамках проєкту "Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ", що є частиною програми "Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування" (SDLG) і реалізується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Нідерландів (VNG International) у партнерстві з Асоціація міст України та фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів.

10:10 05.09.2024

До відому мешканців Очаківської міської територіальної громади

Очаківська міська рада інформує, що відповідно до статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, передбачених указом Президента України про введення воєнного стану, запроваджувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, комендантську годину (заборону перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень), а також встановлювати спеціальний режим світлового та інших видів маскування.

10:31 04.09.2024

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ОЧАКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ!

В приміщенні Комунальної установи “Очаківський центр надання соціальних послуг” ( за адресою: вул. Старофортечна, 10) Чеською гуманітарною організацією “Людина в біді” буде проводитись видача гуманітарної допомоги:

08:32 03.09.2024

Шановні підприємці Очаківської громади!  Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята –  Дня підприємця!

Шановні підприємці Очаківської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня підприємця!

Підприємництво відіграє значну роль у здійсненні економічних реформ, вирішенні соціально-економічних проблем в Україні. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджету, і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.

08:06 01.09.2024