Дата: від до Скинути

Шановні мешканці та гості Очаківської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня Української Державності!

День Української Державності – це свято, яке офіційно відзначається в Україні, згідно з Указом Президента, з 2022 року. Символічно, що цей день ми відзначаємо у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам'ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

10:29 15.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Очаківська міська рада інформує, що  15.07.24 -  26.07.24 р. в пункті видачи гуманітарної допомоги буде проводитись видача   жителям 18 +,  які мешкають в  Очаківській міській територіальній громаді та внутрішньо переміщеним особам. Режим роботи з 9.00 до 14.00 з понеділка по п'ятницю (субота та неділя вихідні). При собі мати  обов'язково оригінали паспорта  та довідки ВПО.

16:41 12.07.2024

Зовсім непомітно промайнув перший тиждень перебування наших дітей в м. Гогенемс (Австрія). Він був сповнений нових вражень та знайомств.

В перший день відбулася зустріч з представниками банку, які презентували дітям невеличкі подаруночки у вигляді екоторбинок з ланчбоксами та купою смаколиків. Завершився цей день участю у малих олімпійських іграх, під час проведення яких наші діти мали змогу продемонструвати свої фізичні вміння, ерудицію та логіку.

16:37 12.07.2024

Діалог.Довіра.Добробут

09 липня 2024 року під час реалізації проєкту "Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ" у рамках програми "Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування" (SDLG), яка реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів у співпраці із Асоціацією міст України відбулося чергове ОНЛАЙН - засідання учасників/ць Навчально-інноваційного КЛАСТЕРУ 3 D "Діалог.Довіра.Добробут".

13:41 12.07.2024

Шахраї можуть використовувати будь-які ситуації у своїх інтересах.

Проблеми з енергопостачанням в Україні не є винятком. Через масовані ворожі атаки на енергосистему країни виникає дефіцит потужності, що призводить до обмеження постачання електроенергії. Українцям важливо стежити за графіками відключень, щоб організувати свій побут у таких умовах. Однак, потрібно бути уважними й обережними під час моніторингу ситуації щодо відключень електроенергії, адже зловмисники можуть використовувати цю ситуацію, створюючи фейкові онлайн-ресурси, наприклад, створювати телеграм-боти від імені енергетичної компанії для поширення дезінформації, викрадення конфіденційних даних та шахрайства.

11:27 11.07.2024