Дата: від до Скинути

Навчально-інноваційний Кластер 3D "Діалог.Довіра.Добробут" почав створення мережі Громадських рад!

23.07.2024 відбулась ОНЛАЙН - нарада відповідальних за напрям роботи "Децентралізація та демократизація" в цільових громадах проєкту "Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ", що є частиною програми "Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування" (SDLG) і реалізовується VNG International за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів і Асоціації міст України.

13:54 07.08.2024

Шановні голови ОСББ!

Громадська спілка «Асоціація управителів житла» звернулася до Очаківської міської ради з проханням  поінформувати Вас про можливість дистанційного проходження професійної атестації та отримання відповідного  кваліфікаційного  сертифіката за напрямом  «Менеджер  (управитель)  житлового  будинку  (групи  будинків)»  в  акредитованому  органі сертифікації  персоналу  ТОВ  «Інститут  муніципального  менеджменту» (атестат  про  акредитацію  Національного  агентства  з  акредитації  України № 6О042 від 28.11.2019 року) за спеціальною ціною.

13:51 07.08.2024

Оформити пенсію онлайн за допомогою Дія.Підпису можна!  Даємо покроковий алгоритм

Оформити пенсію онлайн за допомогою Дія.Підпису можна! Даємо покроковий алгоритм

Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП), щоб подати заяву дистанційно, на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України реалізовано можливість оформлення пенсії за допомогою Дія.Підпису.

13:02 07.08.2024

До уваги мешканців громади!

Для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України заплановано проведення право просвітницьких заходів.

10:46 06.08.2024

До уваги громадян!

В рамках участі Очаківської міської територіальної громади в проекті «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ», що є частиною програми «Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування» (SDLG), просимо взяти участь в анкетуванні.

11:11 05.08.2024