Дата: від до Скинути

Цього літа група дітей з Очакова отримала унікальну можливість провести кілька незабутніх тижнів у місті Гогенемс, Австрія. Ця подорож стала важливим етапом у їхньому житті, сповнена новими враженнями, знаннями та знайомствами.

14:46 30.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Очаківської міської територіальної громади, Очаківська міська рада повідомляє про те, що 30.07.2024 з 10.00 до нашого міста приїздять психологи-волонтери, які готові надати психологічну допомогу. Всі, хто відчуває стрес, тривогу, депресію чи просто хоче поговорити з фахівцем, запрошуємо звернутися.

13:32 29.07.2024

Шановні воїни-спецпризначенці! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Cили спеціальних операцій – це справжня еліта української армії, яка виконує найскладніші бойові завдання та працює на випередження.

08:14 29.07.2024

Шановні працівники медичної галузі! Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Здоров’я – це головне багатство людини, без якого неможливе повноцінне життя, і саме тому ваша професія завжди була і залишається однією з найнеобхідніших у світі.

07:40 27.07.2024

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщених осіб

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщеної особи (далі - ВПО), яка одержує пенсію через поточний рахунок в установі акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”, проводиться кожні шість місяців з дня проведення попередньої фізичної ідентифікації.

09:43 26.07.2024

Як подати онлайн-заяву  про надання соціальної послуги натуральної допомоги

Як подати онлайн-заяву про надання соціальної послуги натуральної допомоги

Соціальна послуга натуральної допомоги надається людині, потерпілій внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, шляхом виплати щомісячної грошової компенсації вартості заходів, необхідних для надання соціальної послуги натуральної допомоги (Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438).

09:17 25.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

З метою визначення потреб населення Очаківської міської територіальної громади у соціальних послугах пропонуємо мешканцям громади пройти опитування.

10:06 24.07.2024