Пам’ятка для населення: Як уникнути зараження сальмонелою?

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу населення щодо запобігання харчових отруєнь та нагадує, що влітку збільшується ризик харчових отруєнь. Особливо під час поїздок або на відпочинку на природі, коли відсутні умови для зберігання продуктів та миття рук, жара (висока температура навколишнього середовища) такі погодні умови ідеально підходять для харчових отруєнь. За походженням харчові отруєння поділяються на дві групи: токсикоінфекції та бактеріальні токсикози.

09:31 16.07.2024

З липня Пенсійний фонд України виплачує нові види допомог

З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати деяким категоріям осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, або працюють у спеціальних умовах: одноразову грошову винагороду особам, яким надано звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку.

09:27 16.07.2024

Використовуйте різні паролі

Однакові паролі – це те саме, що мати один ключ до будинку, автомобіля, сейфа. Якщо зловмисники отримають доступ до цього пароля, вони зможуть отримати доступ до всіх облікових записів, де він використовується. Щоб убезпечити свої особисті дані та кошти на рахунках, потрібно:

09:27 16.07.2024

Більше половини шахрайських сайтів походять з рф, не дайте ворогу себе ошукати, перевіряйте сайти, на яких вводите свої дані!

Удвічі уважніше перевіряйте сайти, на яких просять зазначити інформацію про платіжні картки, логіни та паролі від інтернет-банкінгу, соціальних мереж тощо.

14:27 15.07.2024

Шановні мешканці та гості Очаківської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня Української Державності!

День Української Державності – це свято, яке офіційно відзначається в Україні, згідно з Указом Президента, з 2022 року. Символічно, що цей день ми відзначаємо у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам'ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

10:29 15.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Очаківська міська рада інформує, що  15.07.24 -  26.07.24 р. в пункті видачи гуманітарної допомоги буде проводитись видача   жителям 18 +,  які мешкають в  Очаківській міській територіальній громаді та внутрішньо переміщеним особам. Режим роботи з 9.00 до 14.00 з понеділка по п'ятницю (субота та неділя вихідні). При собі мати  обов'язково оригінали паспорта  та довідки ВПО.

16:41 12.07.2024

Зовсім непомітно промайнув перший тиждень перебування наших дітей в м. Гогенемс (Австрія). Він був сповнений нових вражень та знайомств.

В перший день відбулася зустріч з представниками банку, які презентували дітям невеличкі подаруночки у вигляді екоторбинок з ланчбоксами та купою смаколиків. Завершився цей день участю у малих олімпійських іграх, під час проведення яких наші діти мали змогу продемонструвати свої фізичні вміння, ерудицію та логіку.

16:37 12.07.2024